103-835-595
abb.dp.ua
(056) 795 00 13
(067) 444 00 13
(050) 051 91 93

Инверторы, солнечная энергетика

Інвертори АВВ: пропозиція для ринку відновлюваної енергетики

 

 
Сонячні інвертори ABB, обладнання для управління, захисту та розподілу електроенергії допомагає клієнтам генерувати і розподіляти енергію максимально ефективно протягом багатьох років.

Компанія АББ пропонує найширший асортимент сонячних інверторів для будівництва дахових електростанцій в приватних будинках, а також інтегрованих в енергосистему промислових сонячних електростанцій.

Технічна перевага та інноваційність сонячних інверторів АВВ базується на більш ніж 40-річному досвіді компанії у виробництві обладнання для перетворення електроенергії, а також досвіді одного зі світових лідерів у цій галузі компанії «Power One», яка з 2013 року входить до складу групи компаній АВВ.

Водночас компанія АВВ, як лідер технологій та інновацій у сфері розподілу електроенергії, пропонує найширший асортимент захисно-комутаційного і силового обладнання для застосування на стороні постійного і змінного струму.

Компанія АББ спільно зі спеціалізованими партнерами допоможе клієнтам правильно підібрати обладнання, оперативно поставити його на об'єкт, а також дотримати гарантійну і післягарантійну сервісну підтримку по всій території України.